Rezerwacja

Zarezerwuj stoisko na najbliższe Targi

Rezerwuję

Bilety

Przedsprzedaż biletów on-line

Kup bilet

Facebook

Odwiedź nasz profil
na Facebooku

Facebook

FirmyWeselne  

Odwiedź nasz portal

FirmyWeselne.pl

 

Jak to się zaczęło?

W 1998 roku zorganizowaliśmy pierwszą imprezę targową w Krakowie skierowaną do narzeczonych, pragnąc w ten sposób umożliwić Państwu poznanie oczekiwań, opinii i nawiązanie bezpośrednich kontaktów z klientami. Była to prawdziwa sensacja, nikt wcześniej nie praktykował takiej formy reklamy. Ponieważ odebraliśmy dziesiątki telefonów i e-maili z zapytaniami kiedy odbędą się następne Targi Ślubne, poszliśmy za ciosem i od tego czasu zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt imprez tego typu.


Działalność

Targi Ślubne są wdzięcznym tematem i cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zawsze są nagłaśniane w prasie, radiu i telewizji oraz poprzez Internet. W 1998 roku powstał także magazyn „SUFLER Młodej Pary”, którego celem była promocja i rozwój rynku ślubno-weselnego. Idąc z duchem czasu „SUFLER” otrzymał nowe życie pod postacią Portalu FirmyWeselne.pl, gdzie każda Młoda Para może znaleźć firmę w specjalnie przygotowanym katalogu firm weselnych. Jesteśmy także założycielami forum weselnego WeseleForum.pl. Branża ślubna nie jest nam obca, wciąż jednak rozwijamy się i poszerzamy horyzonty, by najpiękniejszy dzień w życiu zakochanych był niemalże idealny..

Dlaczego my?

Mamy swoje atuty

Jesteśmy
doceniani

Jesteśmy
skuteczni

Jesteśmy
godni zaufania

Jesteśmy
w centrum Krakowa

Jesteśmy
dla Was od 20 lat

Jesteśmy
optymalni cenowoJak wyglądają Targi?

Poprzednia edycja Targów w obiektywie

Film z Targów

Targi uchwycone okiem kamery

Jaką opinię mają Targi?

Opinie o Targach - zwiedzający

Super organizacja i mnogość ofert. Było w czym wybierać. Zadziwił mnie porządek z jakim rozmieszczono stoiska, co dla faceta jest niezwykłym udogodnieniem. Można było znaleźć wszystko, począwszy od obrusów i zastawy stołowej na specjalnej wódeczce skończywszy (…)

Wojciech

Polecam wszystkim te targi ślubne, ponieważ jednego dnia można porównać oferty wielu firm zajmujących się branżą ślubną. (…) Zamiast tracić czas na kontakt z poszczególnymi firmami, lepiej jest wybrać się na targi i załatwić wszystko w jednym dniu, co wszystkim planującym swój wymarzony ślub polecam.

Barbara

Wspaniałe targi ślubne! Dużo wystawców. Znajdziecie wszystko co potrzebujecie na Wasz jedyny dzień w swoim życiu! Od zespołów które rozgrzeją Wasze nogi na parkiecie po różne łakocie które skradną serca Wszystkich łakomczuchów.

Monika

Bogactwo ofert i wystawców z każdej branży potrzebnej do kompletnego zorganizowania ślubu i wesela. Ciekawy był pomysł z panelem tematycznym zawierającym porady od specjalistów w różnych dziedzinach, od makijażu na ślub i sesję foto po wybór pamiątkowych drobiazgów dla gości weselnych.

Anna

Byłem na tych targach nie pierwszy raz. Za każdym razem zabieram ze sobą znajomych, którzy planują wkroczenie w tak zwaną "nową drogę życia". Po raz kolejny usłyszałem, że jest to impreza niezwykła, pozwalająca zorganizować wesele od A do Z bez większych zmartwień. Różnorodność wystawców i profesjonalizm organizacji jest widoczny aż od samego wejścia. ... żartując mógłbym stwierdzić, że brakuje jedynie parafii promujących śluby konkordatowe.

Grzegorz

Byłam sceptycznie nastawiona do pójścia na targi ślubne, większość ofert wyszukiwałam przez Internet. Jakie było moje zdziwienie, gdy po dwóch godzinach znalazłam fotografa i oryginalne zaproszenia ślubne. Jestem pozytywnie zaskoczona. Polecam wszystkim.

Paulina

Opinie - wystawcy

Opinie o Targach - wystawcy

Bardzo, bardzo dziękujemy organizatorom Targów Ślubnych za cudowną atmosferę i solidną organizację.

Joanna, Samochody

Serdecznie dziękujemy. Jesteśmy pod wrażeniem frekwencji i ogólnej organizacji. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu tego przedsięwzięcia. Do zobaczenia!

Dorota, Animacje

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z wczorajszych targów jak i miejsca.

Michał, Grawer

Bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w Małopolskich Targach Ślubnych. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem imprezy oraz jej organizacji.

Michał, Fotograf

Jestem naprawdę miło i pozytywnie zaskoczona zainteresowaniem, jakim cieszyły się w trakcie targów ślubne torty i domowe wypieki, które zaprezentowałam na moich stoisku. Bardzo się cieszę, że tak wiele osób odwiedziło mnie i wzięło udział w specjalnej degustacji. Usłyszałam od Was sporo serdecznych i cennych dla mnie opinii, za które bardzo dziękuję! To była także idealna wręcz okazja, by się spotkać i porozmawiać.

Monika, Cukiernia

Dziękujemy również za perfekcyjną organizację targów, do zobaczenia za rok.

Anna, Jubiler

Było nam bardzo miło móc uczestniczyć pierwszy raz w takich targach i to właśnie z Państwa firmą :) Bardzo dobra organizacja i współpraca z wystawcami.

Agnieszka, Developer

Dziękujemy za możliwość udziału w tych targach, nie mogłam być osobiście, ale moi zastępcy spisali się i targi przynoszą rezultaty w formie zleceń.

Ewelina, Animacje

Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Kontakt do nas

Dane teleadresowe

PRO-ART M.K.S. Klekowscy s.c.

PRO-ART
30-418 Kraków
ul. Zakopiańska 9/100 B

NIP: 679-307-29-18
e-mail: reklama@firmyweselne.pl
(12) 296 50 10: sekretariat
509 299 337: sprzedaż stanowisk
501 461 477: dział techniczny
502 250 949: reklama i marketing
506 598 557: logistyka aut osobowych i limuzyn

Zapisz

Zapisz